KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8548278
nr 854 8278
Skulptur
"Antica Athena Italy", höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:29:39
150 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr